GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuriner 5026526
nr 502 6526
Figuriner
1 par 1800-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], höjd: 33
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 januari 2008
kl 16:53:09
300 kr
600 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr